Urodził się w 5 grudnia 1986 roku w Blachowni (archidiecezja częstochowska). Dzieciństwo i młodość spędził w rodzinnych Węglowicach należących do parafii św. Jacka w Borze Zapilskim. Po ukończeniu I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Częstochowie wstąpił do Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Profesję zakonną złożył 23 września 2006 roku.

Po otrzymaniu święceń diakonatu, w czerwcu 2012 roku podjął posługę katechetyczną w parafii NMP Matki Kościoła w Bełchatowie. W wigilię Święta Bożego Miłosierdzia, 6 kwietnia 2013 roku w Bełchatowie przez posługę Ks. Bpa Ireneusza Pękalskiego otrzymał dar kapłaństwa. Przez kolejne cztery lata posługiwał jako wikariusz w bełchatowskiej parafii. Od 1 lipca 2017 roku do 30 czerwca 2020 roku był wikariuszem w tutejszej parafii.

30 stycznia 2018 roku zorganizował w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa rekolekcje “Źródła Wiary”, po których powstała krakowska Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego. Był jej pierwszym duszpasterzem - do 30 czerwca 2020 roku.

I Profesja zakonna:
23 września 2006 r.

Święcenia kapłańskie:
6 kwietnia 2013 r.